Kontakt

Ønsker du yderligere information, så er du velkommen til at tage kontakt til nedenstående fra AGF’s gymnastikbestyrelse. Se de forskelliges ansvarsområder under navnene, så din mail i første omgang når den rette f.eks. hvis det handler om økonomi, lokaler eller redskaber.
Du kan også skrive til os på mailadressen info@agfgymnastik.dk
Mail tjekkes normalt dagligt, men vi forbeholder os ret til at have 10 dage, før du modtager svar.


Kamilla Bodrøgild Nicolajsen

Formand
Mail: kamillanicolajsen@gmail.com
Tlf. 6178 5508 (hverdage efter kl. 16)
Ansvarsområder: Formandskab og ad hoc

Annelouise Jensen

Næstformand
Mail: info@agfgymnastik.dk
Ansvarsområder: Infomailen, sæson-planlægning (børn), eventansvarlig og ad hoc

Camilla Brosbøl Jørgensen

Kasserer/økonomi
Mail: kasserer@agfgymnastik.dk
Ansvarsområder: Kasserer/økonomi og ad hoc.

Peter Pilely

Bestyrelsesmedlem
Mail: peter.pilely@gmail.com
Tlf: 29461778
Ansvarsområder: Møder, samarbejds-partnere og ad hoc.

Pernille Jensen

Bestyrelsesmedlem
Mail: nille_03@hotmail.com
Ansvarsområder: Samarbejdspartnere og ad hoc.

Dante Guldbrandsen Andersen

Bestyrelsesmedlem
Mail: dante1612@gmail.com
Ansvarsområder: Redskaber, lokaler og ad hoc.

Michelle Wardinghus

Bestyrelsesmedlem
Mail: Michellewardinghus@hotmail.com
Ansvarsområder: Kursustilmelding og ad hoc.

Naja Skov Nielsen

Bestyrelsesmedlem
Mail: naja_skov@hotmail.com
Ansvarsområder: Sæsonplanlægning (voksne), gymnastikmappen og ad hoc.

Maiken Jensen

Bestyrelsesmedlem
Mail: Mjensen5505@gmail.com
Ansvarsområder: Conventus og ad hoc.

Sanne Sørensen

Bestyrelsesmedlem
Mail: sas_sanne@hotmail.com
Ansvarsområder: Kontaktpersonansvarlig og ad hoc.

Maria Schertz Andersen

Bestyrelsesmedlem
Mail: maria_schertz@hotmail.com
Ansvarsområder: Hjemmesiden, kommunikationsansvarlig og ad hoc.

Adresse til hovedforeningen, AGF, er:
Aarhus Gymnastikforening af 1880
Terp Skovvej 16
8260 Viby J
CVR.nr. 41845015