Tilmelding familie- og børnehold sæson 17/18

Tilmelding til sæson 17/18 er åben frem til 1. oktober:

Klik på det hold du ønsker at tilmelde i tabellen nedenfor. Klik herefter på knappen “Tilmeld” i bunden af højre spalte (dette er først muligt når tilmeldingen er åben).

Det er IKKE tilladt at tilmelde to børn på samme login, hvert barn/medlem skal have egen profil i systemet med eget navn og egen fødselsdato.

Tilmelding og handelsbetingelser
Når betalingen er foretaget, er du medlem og har en plads på det tilmeldte hold. Skulle holdet være overtegnet, bliver du registreret på en venteliste og får besked, hvis en plads bliver ledig, og du kan fortsætte med betalingen.

Du har 14 dages fortrydelsesret fra holdets første træning, og du kan dermed få tilbagebetalt dit kontingent ved henvendelse til kassereren senest inden tredje træning. For fortrydelsesret ved venteliste se udmelding.