skip to Main Content

Deadline for kontingentbetaling er søndag den 5. oktober

Vi er nu godt i gang med 5. træningsuge i foreningen – alle hold, der skal udtages, er udtaget, og vi er så småt ved at få lukket for venteliste på primært børnehold. Vi ved derfor, når vi er rundt til træningerne, at der er godt fyldt op – men det er ikke, hvad vores online medlemssystem helt fortæller os.

Derfor har vi informeret instruktørerne om, at der er deadline nu søndag den 5. oktober for betaling af kontingent – så har vi rundet den 1. oktober. Al information om tilmelding kan du se her. Dermed kan vi i bestyrelsen:

1) Få et overblik over medlemstal ift. økonomi og indberetning til kommunale instanser
2) Mulighed for at kommunikere ud til vores medlemmer med nyheder og vigtige informationer

Har du spørgsmål til kontingentsatser, så kontakt holdets kontaktperson eller vores kasserer, Camilla Rands, på camilla.rands@gmail.com

Back To Top