skip to Main Content

KICK OFF vol. 2 – vil DU med ombord?

VI GØR DET IGEN! 

Kom og vær med til en inspirerende og uforpligtende aften for frivillige i AGF Gymnastik. Det er uforpligtende, men vi lover ikke, at du ikke bliver fanget af den gode stemning og motivationen for at skabe noget nyt i AGF Gymnastik, og hvis du ønsker det, vil der mulighed for at hoppe med om bord for sæson 16/17.

I sæson 15/16 har vi haft fire teams; frivilligheds-, event-, kvalitets- og kommunikationsteamet. Vi mangler nye frivillige til vores nuværende teams, men vi er også åbne overfor ideer til oprettelse af nye teams!

Vil du være en del af det hele? Så mød op til KICK OFF og hør, hvordan netop du kan gøre en forskel for vores forening. 
Tjek eventen på facebook! og følg vores forberedelse frem mod denne aften.

Vi vil meget gerne vide, hvor mange der kommer, og derfor vil vi rigtig gerne have en endelig TILMELDING til info@agfgymnastik.dk, hvis du har lyst til at deltage.
Du er også velkommen til at kontakte os, hvis du har spørgsmål.

De størst hilsner fra bestyrelsen i AGF Gymnastik

Back To Top