skip to Main Content

Kontakt

Ønsker du yderligere information, så er du velkommen til at tage kontakt til nedenstående fra AGF’s gymnastikbestyrelse. Se de forskelliges ansvarsområder under navnene, så din mail i første omgang når den rette f.eks. hvis det handler om økonomi, lokaler eller redskaber.
Du kan også skrive til os på mailadressen info@agfgymnastik.dk

Mail tjekkes normalt dagligt, men vi forbeholder os ret til at have 10 dage, før du modtager svar.

Peter Pilely

Formand
Kontaktperson, Mødeansvarlig, Nyhedsbreve

peter.pilely@gmail.com, +4529461778

Maria Schertz

Næstformand
Hjemmesiden, Kommunikation, Kontaktperson

maria_schertz@hotmail.com

Christine Dorscheus

Kasserer
Instruktørtøj, Kontaktperson, Økonomi

kasserer@agfgymnastik.dk

Pernille Jensen

Bestyrelsesmedlem
Instruktørtøj, Kontaktperson, Sæsonplanlægning

nille_03@hotmail.com

Dante Guldbrandsen

Bestyrelsesmedlem
Gymnastikmappen, Kommunikation, Redskaber

dante1612@gmail.com

Michelle Wardinghus

Bestyrelsesmedlem
Infomail, Kursustilmelding, Nøgler

michellewardinghus@hotmail.com

Christina Borg Zaar

Bestyrelsesmedlem
Kontaktperson, Lokaler, Sponsoraftaler

christinazaar89@gmail.com

Karen Fink

Bestyrelsesmedlem
Børneattester, Conventus, Eventteam, Kontaktperson

fink_karen@hotmail.com

Sanne Sørensen

Bestyrelsesmedlem
Kontaktperson, Kontaktperson-ansvarlig, Sæsonplanlægning

sas_sanne@hotmail.com

Billede Mangler

Camilla Bollerup

Bestyrelsesmedlem
Infomail, Kontaktperson, Sæsonplanlægning

camilla.bollerup@gmail.com

Back To Top