skip to Main Content
Registrering af forældre og søskende

Vi vil meget gerne have alle, som deltager på vores familiegymnastikhold (både forældre og søskende), registreret som medlemmer i AGF Gymnastik. Derfor vil vi bede jer om at tilmelde jer via tilmeld-knapperne herunder.

Husk at tilmelde både forældre og søskende. Dette giver også adgang til forhåndstilmeldingen til næste sæson. Man tilmelder én ad gangen. Dvs. hvis man er to forældre og en søskende med til træning, skal man tilmelde sig af 3 omgange, med hver sin bruger. Har man allerede en bruger fra tidligere sæsoner, kan man gøre brug af den.

Husk når man er medlem af AGF Gymnastik og er over 16 år (gælder også forældre på familiegymnastik), så er der fri drop-in yoga hver onsdag kl. 17-18 på Frederiksbjerg Skolen. Læs mere her.

Back To Top