skip to Main Content

Tilmelding til voksenhold

Her kan du tilmelde dig til vores voksenhold i AGF Gymnastik.

Hvornår kan du tilmelde dig sæson 23/24?

Tilmeldingen åbner d. 17. august kl. 17. Du er velkommen til at deltage i to prøvetræninger, inden du tilmelder dig. Se det enkelte hold for opstartsdatoer og træningstider

UDTAGET HOLD: Hvis du skal på et udtaget hold, åbner tilmeldingen først, når holdet er sat og du kan kun tilmelde dig, hvis du er udtaget.

Tilmelding og handelsbetingelser
Når betalingen er foretaget, er du medlem og har en plads på det tilmeldte hold. Skulle holdet være overtegnet, bliver du registreret på en venteliste og får besked, hvis en plads bliver ledig og du kan fortsætte med betalingen. Ved hold med udtagelse bliver der først åbnet for betaling, når gymnasterne er udtaget – her forventes betalingen at falde.

Back To Top