skip to Main Content
Tilmelding Sommergymnastik 2024
Vi åbner for tilmeldinger til sommergymnastik 2024 den 23. marts kl. 12.05  

For at melde dit barn til et hold, klikker du på knappen “Tilmeld” ved det pågældende hold i tabellen nedenfor og følger anvisningerne. Husk, at det er dit barns navn og fødselsdato, du skal tilmelde dette hold!

Var dit barn medlem i AGF Gymnastik i sæson 2023/2024, så skal du anvende “Allerede medlem” boksen, hvor du taster mobilnummer eller email samt dit password. Er dit barn nyt medlem, så taster du dine oplysninger i “Nyt medlem” boksen. Vær opmærksom på at mails sendt fra Conventus nogle gange ender i spamfiltret. Tjek derfor jævnligt spamfiltret både i forbindelse med tilmelding samt i løbet af sæsonen.

Det er IKKE tilladt at tilmelde to børn på samme login, hvert barn/medlem skal have egen profil i systemet med eget navn og egen fødselsdato.

Tilmelding og handelsbetingelser
Når betalingen er foretaget, er du medlem og har en plads på det tilmeldte hold. Skulle holdet være overtegnet, bliver du registreret på en venteliste og får besked, hvis en plads bliver ledig, og du kan fortsætte med betalingen.

Du har 14 dages fortrydelsesret fra holdets første træning, og du kan dermed få tilbagebetalt dit kontingent ved henvendelse til kassereren senest inden tredje træning. For fortrydelsesret ved venteliste se udmelding

Back To Top